• 08:00 - 18:00
  • Pracujemy w tych godzinach
  • 506 337 073
  • Zadzwoń do nas
  • Lokalizacja
  • Barcice Drwalewskie 30, 05-651 Chynów
  • Malowaniem

    Odmień swoje wnętrze

Malowanie

MALOWANIE TO SZTUKA

ODDANIA NATURALNEJ BARWY
Oferujemy Państwu wyjątkową usługę malarską. Odświeżenie pokoi oraz innych wnętrz, pozwala nadać im nowego blasku. Gdy pragniecie zmienić kolor lub znudził się Wam dotychczasowy odcień lub planujecie stworzyć zupełnie nową aranżację, my przychodzimy Wam z pomocą i profesjonalną radą. Mamy dla Was świetną propozycję. Oferujemy fachowe usługi malarskie Premium, wraz z profesjonalnym przygotowaniem ścian do nałożenia odpowiedniej barwy, która odzwierciedli kolory prosto z natury oraz takie, jakie sobie tylko wymarzycie.

Malowanie ścian, to usługa, dzięki której Wasze mieszkanie lub dom, nabiorą zupełnie innego charakteru i ożywią się z każdym pociągnięciem pędzla. Dlatego wykonujemy naszą pracę z należytą starannością. Po odpowiednim przygotowaniu podłoża, przy pomocy profesjonalnych produktów firmy Majic, wysuszeniu i oszlifowaniu całej powierzchni, przygotowanej do malowania, zmieniamy Państwa ściany w kwitnący ogród żywych i naturalnych barw, które będą trwałe i zachwycą każdego, kto choć raz spojrzy na jej gładką strukturę.
ZMIANA ARANŻACJI TO INWESTYCJA W NOWY STYL ŻYCIA
Każdy z naszych klientów, zlecając nam usługę malowania pokoi ufa, że odświeżenie pomieszczeń w mieszkaniu czy domu, to nie tylko zmiana barwy ścian, ale również inwestycja w nowy i prestiżowy styl życia. To również możliwość zmiany aranżacji i odmiany wystroju salonu, sypialni czy pokoju dla dziecka. Oferujemy Państwu usługi malarskie Premium. Gwarantujemy najwyższą jakość wykończenia oraz farby, których naturalność i wytrzymałość na działanie czasu, jest potwierdzona wieloletnim doświadczeniem oraz gwarancją producentów. Nie wykorzystujemy farb, których jakości nie jesteśmy pewni, dlatego produkty, których używamy zapewniają odporność na zmywanie, ścieranie oraz zabrudzenia.

Jakość naszej pracy, potwierdzona jest opiniami naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy serdecznie Państwa do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz prześlemy dokładną ofertę.

Dowiedz się więcej!

Zadzwoń do nas w celu omówienia zakresu prac które należy wykonać oraz darmowej wyceny.
506 337 073
Formularz kontaktowy