• 08:00 - 18:00
 • Pracujemy w tych godzinach
 • 506 337 073
 • Zadzwoń do nas
 • Lokalizacja
 • Barcice Drwalewskie 30, 05-651 Chynów
 • Idealny do kuchni

  Mikrocement

 • Połogi

  Łatwe w myciu

Mikrocement

Mikrocement

Gładka i wodoodporna powierzchnia
Rewolucyjne połączenie wysokiej jakości cementu oraz żywicy, produkowany w dowolnej palecie kolorystycznej, dzięki czemu idealnie będzie się komponował w dowolnym pomieszczeniu oraz będzie pasował do każdej aranżacji. Dodatkowo idealnie zastąpi surowy beton i jest o wiele łatwiejszy w aplikacji i bardziej wytrzymały. Mikrocement jest również bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, ponieważ nie pyli i nie przyjmuje wody, jak tradycyjny cement. Dzięki temu oferujemy naszym klientom ekskluzywne i profesjonalne wykończenie każdego mieszkania i domu. Mikrocement idealnie nadaje się do tradycyjnych i nowoczesnych aranżacji wnętrz, dzięki możliwości wyboru dowolnej palety barwnej, oraz nowoczesnym i dopasowanej do rodzaju wnętrza, technice nakładania mikrocementu na dowolną powierzchnię.
Mikrocement

Zalety mikrocementu:

Mikrocement w gotowej postaci dostepny jest w wiaderkach. Usprawnia to organizacje pracy dzięki czemu zyskujemy więcej czasu.
W palecie barw posiadamy 27 kolorów mikrocementu. Mikrocement w odcieni bieli idealnie sprawdzi się w łazienkach.
Pobierz pełną paletę kolorów
Mikrobeton jest wodoodporny, co sprawia że idealnie nadaje się do kuchni, łazienek czy podłóg w całym domu.

REMONTUJ I WYKAŃCZAJ Z NAMI PRZY UŻYCIU MIKROCEMENTU

 Dzięki możliwości wszechstronnego wykorzystania mikrocementu, oferujemy Państwu wylewanie posadzek w biurach, magazynach, różnego rodzaju pomieszczeniach czy placówkach gastronomicznych. Zajmujemy się również wylewaniem mikrocementu na posadzki i ściany w łazienkach czy jako imitacja surowego, ozdobnego cementu na ścianach czy sufitach.

Mikrocement również bardzo dobrze nadaje się jako wykończenia blatów kuchennych oraz innych elementów dekoracyjnych, jako np. ozdobne okładziny ścian i słupów.

Mikrocement beton architektoniczny nowoczena kuchnia beton w łazience betonowa podłoga cement na podłodze blat z mikrocementu

 Możliwości mikrocementu są praktycznie nieograniczone, a dowolność wyboru palety barwnej sprawia, że nasza oferta skupia się głównie na tworzeniu niezliczonych form, uwzględniając wymagania i wytyczne naszych klientów.

Mikrocement posiada również idealne właściwości pokrywające dowolną powierzchnię i charakteryzuje go niezwykła przyczepność do różnego rodzaju materiału, dlatego nadaje się do użycia na takich warstwach, jak: płyty gipsowe, płytki ceramiczne czy płyty OSB. Dodatkowo mikrocement posiada wysokie parametry odporności na niekorzystne czynniki i warunki pogodowe, a dodatkowo jest wodoodporny, dlatego możemy wykorzystać go w dowolnym pomieszczeniu klienta, zarówno w domu i mieszkaniu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem mikrocementu w swoim lokum, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania oraz zaoferujemy najlepsze rozwiązania, dopasowane do Państwa potrzeb.

Dowiedz się więcej!

Zadzwoń do nas w celu omówienia zakresu prac które należy wykonać oraz darmowej wyceny.
506 337 073
Formularz kontaktowy